KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa luksoze me qera ne qender te Prishtines

Qendra, Prishtina
1,200€

Përshkrimi

Banesa me qera ne rrugen Qamil Hoxha, pran sheshit Nena Tereze, perballe restaurant Pishat dhe Filharmonise se Kosoves.
Banesa eshte totalisht e renovuar me nje investim tejet te madh dhe e pa banuar pas investimit.
Sallon dhe kuzhine, 2 dhoma te medha gjumi, njera 25m2 dhe tjetra 16m2,1 banjo, 1 koridori, 1 terasa.

Çmimi 1200 eur/muaj

Te interesuarit na kontaktoni ne numrin 045 584 613 OSE 044 760 020

 

  • Adresa: Qendra, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qendra

Detajet

Përditësuar më May 19, 2020 at 1:13 pm

  • Çmimi: 1,200€
  • Sipërfaqja: 80 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

750€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

4 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

4 years më parë

680€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

5 years më parë

680€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

5 years më parë

147,000€

Dhoma: 2Banjo: 2

Banesë

777

4 years më parë

147,000€

Dhoma: 2Banjo: 2

Banesë

777

4 years më parë

850€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 100.9

Banesë

777

5 years më parë

850€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 100.9

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »