KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Super oferte banesa ne shitje lagja Arberia(Dragodan),

Arberi, Prishtina
1€

Përshkrimi

Banesa ne shitje ne lagjen Arberia ish Dragodan,afer komunes se re dhe Sach Pizza,kati 4,me 72 m2

1 dhome gjumi ,sallon ,kuzhine,banjo,korridor,ballkon,

mjaft lokacion i mire.Cmimi i volitshem,

na Kontaktoni

045 584 613

045 584 719

0038344760020 viber

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Arberi, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Arberi

Detajet

Përditësuar më August 24, 2019 at 1:07 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 75 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Viti i ndërtimit: 2019
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

777

4 years më parë

1,250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 120

Banesë

777

5 years më parë

1,250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 120

Banesë

777

5 years më parë

85,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87.8

Banesë

777

5 years më parë

85,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87.8

Banesë

777

5 years më parë

1,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

4 years më parë

1,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »