KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa me qera ne Prishtine te parku ,3 dhoma

Pristina
280€

Përshkrimi

Leshohet  me qera banesa me 3 dhoma gjumi ne katin e dyte me 98m2 te Parku i Qytetit, eshte e lire dhe çmimi i saj eshte 280 eur,plus shpenzimet.

045 584 613     045 584 719

0037744760020 viber,WhatsApp

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Park
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më August 31, 2020 at 10:30 pm

  • Çmimi: 280€
  • Sipërfaqja: 110 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

34,500€

Banesa në shitje lagjja Mat,Prishtinë

Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

3 years më parë

34,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

3 years më parë

64,300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Banesë

777

3 years më parë

64,300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Banesë

777

3 years më parë

650€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 115

Banesë

777

1 year më parë

650€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 115

Banesë

777

1 year më parë

17,500€

Shitet Garsoniere,ne Fushë Kosovë

Rruga Dardania Fushë Kosovë

Bed: 1Banjo: 1m2: 33

Banesë

777

4 years më parë

17,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 33

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »