KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa me qera ne Prishtine te qafa,

Qafa, Prishtina
900€

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa tek Qafa, Prishtinë.

Banesa gjendet në katin e 11- të, të objektit “ MINIMAX”.
Banesa ka 93.5m2.
Banesa përbëhet nga 2 Dhoma gjumi, 1 banjo, e gjitha e mobiluar dhe një kuzhinë me të gjitha elementet përkatëse. 
Objekti është i vëzhguar 24h me kamera dhe sigurim fizik, siguron mirëmbajtje të rregullt dhe garazhë private nëntokësore.

Cmimi: 900€/ muaj

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Qafa, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qafa

Detajet

Përditësuar më February 4, 2019 at 8:41 pm

  • Çmimi: 900€
  • Sipërfaqja: 93.5 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

790€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 76.33

Banesë

777

4 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 76.33

Banesë

777

4 years më parë

210€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

210€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

470€

Bed: 1Banjo: 1m2: 61.8

Banesë

777

5 years më parë

470€

Bed: 1Banjo: 1m2: 61.8

Banesë

777

5 years më parë

950€

Banesa me 1 dhome gjumi, Prishtine

Mahalla e Muhaxherëve, Pristina

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

2 years më parë

950€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »