KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese ne shitje lagj e muhaxhereve, Kulla

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë
950€

Përshkrimi

Banese e bukur ne objekt dhe lokacion te mire.Objekti Kulla e Muhaxhereve .

Gjendet ne lagjen e Muhaxhereve ne Prishtine.

Kati 9 ,ku ne katin e 8 gjendet nje Pllato e shrytezueshme.

Ka 114.8 m2

3 dhoma gjumi, banjo, wc,sallon,kuzhinë, korridor, ballkon,depo

Çmimi 950/m2

Kontakt

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë
  • Në afërsi me: Mahalla e Muhaxherëve

Detajet

Përditësuar më February 27, 2019 at 10:01 pm

  • Çmimi: 950€
  • Sipërfaqja: 115 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 113

Banesë

777

2 years më parë

250,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 113

Banesë

777

2 years më parë

780€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 148

Banesë

777

2 years më parë

780€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 148

Banesë

777

2 years më parë

Banesa ne shitje ne Prishtine

Holger Petersen, Pristina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Banesë

777

2 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Banesë

777

2 years më parë

148,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 125

Banesë

777

3 years më parë

148,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 125

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »