KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në Fushë Kosovë ,ne shitje

Fushë Kosovë
45,800€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje banes ne Fushe Kosove

Banesa ka 97m2
Kati i 5 (Peste)
Ka dy dhoma gjumi 1 sallon me kuzhine dhe 2 banjo
Banesa eshte e pa perfunduar, punimet perfundojne ne pranvere

Çmimi 45.800 euro

Na kontaktoni
045 584 613
044 584 719

metrobios@hotmail.com

METROBIOS

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Bella vista

Detajet

Përditësuar më January 21, 2019 at 5:40 pm

  • Çmimi: 45,800€
  • Sipërfaqja: 97.4 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

63,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 103

Banesë

Burim

4 months më parë

63,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 103

Banesë

4 months më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.74

Banesë

777

1 year më parë

450€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.74

Banesë

777

1 year më parë

43,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

12 months më parë

43,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

12 months më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 59

Banesë

777

2 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 59

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »