KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne kompleksin Eliza, Fushë Kosovë

Kosovo Polje
460€

Përshkrimi

Metrobios ju ofron ;

Disa nga banesat më të mira në qytetin e Fushë Kosovës tek Kompleksi Eliza 🙂

Banesat janë me madhësi të ndryshme dhe kanë këto permbajtje:

121.51m2 me tre dhoma gjumi
97.87m2 me dy dhoma gjumi
88.60m2 me dy dhoma gjumi
59.52m2 me një dhomë gjumi

Për më shumë na kontaktoni në :

045 584 613 ;044 888 422;045 584719

0037744760020 viber,WhatsApp

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Kosovo Polje
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Eliza
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 17, 2020 at 1:18 pm

  • Çmimi: 460€
  • Sipërfaqja: 90 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

62,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

1 year më parë

62,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

1 year më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 60

Banesë

Labi

3 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 60

Banesë

3 years më parë

800€

Dhoma: 3

Banesë

777

3 years më parë

800€

Dhoma: 3

Banesë

777

3 years më parë

849€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110.6

Banesë

777

2 years më parë

849€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110.6

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »