KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese e mobiluar dhe e renovuar teresisht

Prishtina
320,000€

Përshkrimi

Banese e mobiluar dhe e renovuar teresisht,
160 m2 netto
4 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon,2 banjo,nje dhome si zyre,kat 3
Ne lagjen Ulpiana
Çmimi 320.000 eur

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më August 16, 2018 at 11:41 am

  • Çmimi: 320,000€
  • Sipërfaqja: 160 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

53,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 70

Banesë

Sab

4 years më parë

53,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 70

Banesë

Sab

4 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 35

Banesë

777

3 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 35

Banesë

777

3 years më parë

86,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

4 years më parë

86,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

4 years më parë

61,700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

3 years më parë

61,700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »