KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne lagjen e spitalit Prishtinë

Lagjja e Spitalit, Prishtina
1€

Përshkrimi

Shiten banesa te reja ,ne lagjen e spitalit Prishtinë, afer rruges Muharrem Fejza.

Banesat e lira per shitje qe disponojm sipas kateve
Tip A. Kati 1 dhe 6
Tip B. Kati 1
Tip C. Kati 1 , 2 dhe 6
Tip D. Kati 3! dhe 4
Banesat tjera tashme jane te shitura .

BANESAT dhe LOKALET

Objekti gjendet në lagjen Mati 1, Prishtinë, posedon vetëm 4 banesa në kat, me ambiente të brendshme të planifikuara deri në detaje:
• 2 ashensorë modern
• Parking të mjaftueshëm për çdo banor dhe mysafir
• Furnizim me ujë 24 orë
• IZOLIM TERMIK dhe AKUSTIK – fasada e jashtme me tulla dhe shtresë termoizoluese (lesh guri)
• Ndarja në mes të banesave me dy mure si dhe shtresë termoizoluese dhe akustike
• Dritare nga PVC me 3 xhama , xhami low-E , dhe 3 gomina , roleta të jashtme nga alumini me fletëza të mbushura termike, qelqi katër sezonal etj.
• Instalimet e ujësjellësit dhe kanalizimit të prodhuesit Geberit (silent)
• Instalimet elektrike të prodhuesve të markave ABB , LEGRAND , BEGHLER
• Të gjitha banjot me ndriçim dhe ventilim natyror ( me dritare )
• Banesat janë të pajisura me oxhaqe dhe ventilime të avansuara
• Hapësirë gjelbëruese dhe kënd i lojërave për fëmijë
• Menaxhimi i hyrjeve kryesore dhe në garazha me kartelë, kamera dhe interfon
• Dorëzimi i çelësave të banesave me fletë poseduese

***Dinamikë e lartë e punimeve finale ***

Tag shokun/shoqen që të njoftohen ata që planifikojnë me ble banesë.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lagjja e Spitalit

Detajet

Përditësuar më January 15, 2019 at 6:25 pm

  • Çmimi: 1€
  • Viti i ndërtimit: 2018
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Ndërtim i ri

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,400€

Banesë

777

6 months më parë

1,400€

Banesë

777

6 months më parë

777

4 years më parë

104,500€

,,Oferte

Dardani, Prishtinë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

6 years më parë

104,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

6 years më parë

m2: 1

Banesë

777

5 years më parë

m2: 1

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »