KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne qender te Prishtines, ne shitje

Qendra, Prishtina
210,000€

Përshkrimi

Banese ne shitje, qendra e Prishtinës,

90 m2 ,

ne katin e 3-të, ka dy dhoma te gjumit te medhaja, sallon, kuzhinë, banjo,koridor e ka 1 rendtje mjaft te mire, pamje nga të dy anet, nga rruga kryesore rr.Qamil hoxha dhe mbrapa baneses .Eshte  e izolume me knauf shitet me mobile komplet qmimi i fundit eshte  210.000 euro.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Qendra, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qendra

Detajet

Përditësuar më May 26, 2019 at 10:20 pm

  • Çmimi: 210,000€
  • Sipërfaqja: 90 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

57,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

6 months më parë

57,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

6 months më parë

320€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

8 months më parë

320€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

8 months më parë

85,740€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115.5

Banesë

Sab

2 years më parë

85,740€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115.5

Banesë

Sab

2 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

1 year më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )