KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje Arberi,Prishtine ,afer Ministrise se shendetesise.

Arberi, Pristina
69,000€

Përshkrimi

Banesa ne shitje ne lagjen Arberia,Prishtine ,ne afersi te Ministrise se shendetesise.
Ka 93 m2 ,me 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor kati 3.Objekti eshte ndertim cilesor dhe eshte ende ne proces te legalizimit.
Çmimi 69000 eur.
Kontakt
045 584 613 ; 045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Arberi, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 10, 2020 at 10:26 pm

  • Çmimi: 69,000€
  • Sipërfaqja: 93 m2
  • Dhoma: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

97,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 66

Banesë

777

5 years më parë

97,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 66

Banesë

777

5 years më parë

210,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

210,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

1,200€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

3 years më parë

1,200€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

3 years më parë

70,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

4 years më parë

70,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »