KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje, Bregu i diellit, Standard

Bregu i Diellit, Prishtinë
85,000€

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Bregun e Diellit
Lokacioni: Banesat e Standard-it
Siperfaqe: 89 M2
Kati 3

Renditjet:
– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Banjo
– Wc
– Ballkon

Posedon:
– Nxemje Qendrore
– Uj 24 H
– Uj te ngrohet 24 H
– Mirembajtje te Hymjes
– Inventor te rrymes
– Ashensor
– Parking para Objektit

Çmimi 85000 eur,ndersa

Me garazhe dhe depo 95000 eur.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Standard

Detajet

Përditësuar më June 12, 2019 at 11:45 am

  • Çmimi: 85,000€
  • Sipërfaqja: 89 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

63,500€

Stan vo Skopje TST

Skopje, Macedonia (FYROM)

Bed: 1Banjo: 1m2: 58

Banesë

skopje

5 years më parë

63,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 58

Banesë

5 years më parë

680€

Shitet banesa

Arberi, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

Labi

5 years më parë

680€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

5 years më parë

760€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

5 years më parë

760€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

5 years më parë

190€

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

777

3 years më parë

190€

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »