KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ,Bregu i diellit te banesat e hirta ,kati1.

Bregu i Diellit, Prishtina
86,000€

Përshkrimi

Shitet banesa ne lagjen Bregu i diellit,tek banesat e hirta ,

kati 1-re,,me 70 m2 netto ,dhe afer 87 m2 bruto

ka 2 dhoma gjumi,banjo,wc,ballkon,korridorsallon ,tryezari,kuzhine.

Gjindet ne pozicion mjaft atraktiv te shendrrohet ne lokal hotelier,apo ndonje veprimtari tjeter afariste.

Cmimi 86000 eur

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: banesat e hirta

Detajet

Përditësuar më February 28, 2019 at 10:33 pm

  • Çmimi: 86,000€
  • Sipërfaqja: 86 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,100€

m2: 89

Banesë

777

6 months më parë

1,100€

m2: 89

Banesë

777

6 months më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

5 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

5 years më parë

81,600€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 144

Banesë

777

3 years më parë

81,600€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 144

Banesë

777

3 years më parë

95,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

4 years më parë

95,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »