KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Jeto ne VIP Tower ,ne qendër të Prishtinës

Qendra, Prishtina
1,590€

Përshkrimi

VIP Tower do te jete nje prej ndertimeve me te medha, me 11 kate banimi dhe 2 kate per afarizem, si dhe me parking nentokesor, me sigurine me te larte, nen vezhgim te kamerave 24/7.

Nje objekti si VIP Tower, i cili eshte ndertuar sipas standarteve me te larta europiane, nuk do t’i mungoje as sistemi smart home apo shtepi e mençur, e cila poashtu perkujdeset per kursimet e efikasitetit energjetik.

Tower Residence gjendet në qendër të Prishtinës, në lagjen
Aktash – Rruga Ali Pashë Tepelena
(ngjitur me Meridian Express)
Afërsia me pikat kryesore në kryeqytet e bën rezidencën tonë
vend të përsosur për jetesë.
Menza e studentave 1 minut
Biblioteka Kombëtare 1 minut
Kampusi Universitar 1 minut
Ministria e Arsimit 1 minut
Sheshi “Nëna Terezë” 2 minuta
Katedralja 2 minuta
Rrethi i flamurit 5 minuta

Per ju kemi keto lloje te Banesave,

-Penthouse 122.20m2

-Penthouse 124.29 m2

-Banese 90.14         m2

-Banese 66.25          m2

-Banese 89.82         m2

etj.

Cmimi per meter katror 1590 eur

045 584 613 ;  viber 0038344760020 ; 045 584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Qendra, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qendra

Detajet

Përditësuar më August 19, 2019 at 10:16 pm

  • Çmimi: 1,590€
  • Sipërfaqja: 89.82 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

149,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 74

Banesë

777

4 years më parë

149,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 74

Banesë

777

4 years më parë

110,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 66

Banesë

777

5 years më parë

110,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 66

Banesë

777

5 years më parë

81,600€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 144

Banesë

777

2 years më parë

81,600€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 144

Banesë

777

2 years më parë

24,600€

Bed: 1Banjo: 1m2: 52.3

Banesë

Sab

6 years më parë

24,600€

Bed: 1Banjo: 1m2: 52.3

Banesë

Sab

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »