KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje Fushe Kosove, Eliza A,

Fushë Kosovë
470€

Përshkrimi

Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në ndertim e siper
Fushe kosove – kompleksi eliza -A
Ndertusi” CIMA”
• 65.74² kati-2 me një dhomë gjumi
• 88.45. Kati-2dhe 3 dy dhoma gjumi
Cmimi – 470e 1/m2
045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Eliza

Detajet

Përditësuar më May 30, 2019 at 2:45 pm

  • Çmimi: 470€
  • Sipërfaqja: 88.45 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

44,250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 59

Banesë

777

2 years më parë

44,250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 59

Banesë

777

2 years më parë

43,700€

Shitet banesa në lagjen e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtinë

Bed: 1Banjo: 1m2: 58

Banesë

777

2 years më parë

43,700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 58

Banesë

777

2 years më parë

80,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

3 years më parë

80,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

3 years më parë

300€

m2: 60

Banesë

777

3 months më parë

300€

m2: 60

Banesë

777

3 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »