KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa me qera ne Mat1,Prishtinë

Prishtina
320€

Përshkrimi

Leshohet me qera banesa bukur e mobiluar ne lagjen Mat 1 pak më lart se Maxi 24.Banesa la 98 m2 me dy dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon 2 banjo,korridor ,ne katin 1-re,me garazhe.Eshte e mobiluar dhe preferohet per njerez serioz.

Çmimi 320 eur/muaj komplet me garazhe.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Maxi 24

Detajet

Përditësuar më October 11, 2019 at 9:10 pm

  • Çmimi: 320€
  • Sipërfaqja: 98 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Garazha: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

39,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

5 years më parë

39,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

5 years më parë

1,300€

Bed: 1Banjo: 1m2: 49.7

Banesë

Sab

6 years më parë

1,300€

Bed: 1Banjo: 1m2: 49.7

Banesë

Sab

6 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 35

Banesë

777

5 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 35

Banesë

777

5 years më parë

255,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 126

Banesë

777

1 year më parë

255,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 126

Banesë

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »