KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje, Hill Residence Prishtine

Prishtina
99,000€

Përshkrimi

Banesa ne shitje ne objektin e mirenjohur per ndertim cilesor Hill Residence, Prishtine
Me 3 dhoma gjumi
104 m2 banim dhe 24 m2 terrace.
Çmimi promocional!
99000 eur.
Komplet

045 584 614   ; 045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Hotel international, Prishtina e re

Detajet

Përditësuar më August 23, 2021 at 9:10 pm

  • Çmimi: 99,000€
  • Sipërfaqja: 128 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

900€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 106

Banesë

777

2 years më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 106

Banesë

777

2 years më parë

795€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

3 years më parë

795€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

3 years më parë

1,300€

Bed: 1Banjo: 1m2: 49.7

Banesë

Sab

5 years më parë

1,300€

Bed: 1Banjo: 1m2: 49.7

Banesë

Sab

5 years më parë

650€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 115

Banesë

777

2 years më parë

650€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 115

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »