KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne objektin Orient Kubz,Prishtina e re

Prishtina
790€

Përshkrimi

Banese me kualitet te larte,ne shitje nga agjensioni Metrobios. Ndertim I Orient Kubz ne lagjen Prishtina e re afer Hotel international dhe ne tjetren ane afer Gorenje dhe Albi Mall.

Banesa ka 76.33m2

Çmimi 790 eur /m2

045 584 613

045 584 719 metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Prishtina e re

Detajet

Përditësuar më July 17, 2019 at 12:43 pm

  • Çmimi: 790€
  • Sipërfaqja: 76.33 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

210€

Banese me qera ne Ulpiane

Ulpianë, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

Sab

5 years më parë

210€

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

Sab

5 years më parë

88,500€

Shitet banese – Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtinë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

5 years më parë

88,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

5 years më parë

880€

m2: 86

Banesë

777

5 years më parë

880€

m2: 86

Banesë

777

5 years më parë

850€

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

4 years më parë

850€

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »