KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në shitje lagjja Arberi Prishtinë

Arberi, Prishtina
880€

Përshkrimi

2 Banesa ne shitje 108m2 dhe 86m2
– prishtine -lgj.arberi (ish dragodani)
– 3. dhome
– 1.kuzhine
– 108m2
– Kati-2 i banimit
– Cmimi-880e1/m2

Perfundumi i projektit per 18muaj

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Arberi, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Arberi

Detajet

Përditësuar më February 8, 2019 at 9:00 pm

  • Çmimi: 880€
  • Sipërfaqja: 86 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

470€

m2: 67.73

Banesë

Sab

6 years më parë

470€

m2: 67.73

Banesë

Sab

6 years më parë

950€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

3 years më parë

950€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

3 years më parë

32,800€

Banesa ne shitje

Bregu i Diellit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 41

Banesë

777

5 years më parë

32,800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 41

Banesë

777

5 years më parë

98,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 64

Banesë

777

5 years më parë

98,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 64

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »