KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesa në lagjen e spitalit Prishtinë

Muharrem Fejza, Prishtina
53,000€

Përshkrimi

Shitet banesa në lagjen e spitalit Prishtinë, afer rruges Muharrem Fejza,

Ka 70 m2 ,dhe eshte e mobiluar.Gjendet ne katin e 6 te ndertesa.

Çmimi 53000 eur ,komplet me mobilje.

Kontakt

044 760 020

  • Adresa: Muharrem Fejza, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Rruga A

Detajet

Përditësuar më December 28, 2018 at 5:18 pm

  • Çmimi: 53,000€
  • Sipërfaqja: 70 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Sab
Sab
044760020

Enquire about this property

Similar Properties

42,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

5 years më parë

42,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

5 years më parë

129,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 165.5

Banesë

777

5 years më parë

129,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 165.5

Banesë

777

5 years më parë

56,700€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 105

Banesë

777

5 years më parë

56,700€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 105

Banesë

777

5 years më parë

1,020€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83.85

Banesë

777

4 years më parë

1,020€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83.85

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »