KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në shitje lagjja Bregu i diellit Prishtinë

Bregu i Diellit, Prishtinë
76,900€

Përshkrimi

Shitet banesa në lagjen Bregu i diellit Prishtinë, afer Royal Mall,ndertim i ri dhe kualitativ.

Kati 3,me 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë, ballkon banjo,korridor.Me 80 m2 banim si dhe garazhen prej 18m2.

Shitet me garazhe 76900 eur

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtinë
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Bregu i Diellit

Detajet

Përditësuar më February 21, 2019 at 11:11 pm

 • Çmimi: 76,900€
 • Sipërfaqja: 80 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 17 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garazha: 1
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,200€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 135

Banesë

777

5 years më parë

1,200€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 135

Banesë

777

5 years më parë

550€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

550€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

190,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 177

Banesë

777

6 years më parë

190,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 177

Banesë

777

6 years më parë

300€

Banes me qera ne Dardani te Santea

AM PM - Caffe "Santea", Bulevardi Bill Klinton, Pristina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

3 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »