KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

banesa ne shitje ne lagjen Lakrishte

Lakrishtë, Prishtina
94,800€

Përshkrimi

Banesa ne shitje ,lagja Lakrishtë, Prishtinë, kati 5.
Ka 89 m2 dhe shitet komplet e mobiluar
me çmim prej 94800 eur.
2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor.
045 584 613
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Lakrishtë, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lakrishtë

Detajet

Përditësuar më June 11, 2020 at 8:39 pm

  • Çmimi: 94,800€
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

126,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

11 months më parë

126,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

11 months më parë

1,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

1 year më parë

1,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

1 year më parë

280€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

11 months më parë

280€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

11 months më parë

1,500€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 300

Banesë

777

2 years më parë

1,500€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 300

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »