KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në shitje lagjja e spitalit, rruga Muharrem Fejza

Lagjja e Spitalit, Prishtinë
57,700€

Përshkrimi

Banesa në shitje lagjja e spitalit, rruga Muharrem Fejza, kati 5,ndërtim kualitativ.
Banesa ka 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë bashkë, ballkon, korridor, garazh dhe bodrum
70 m2 netto
Çmimi:57700 eur

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lagjja e Spitalit

Detajet

Përditësuar më June 20, 2019 at 1:56 pm

  • Çmimi: 57,700€
  • Sipërfaqja: 70 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • Garazha: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

48,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

Sab

3 years më parë

48,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

Sab

3 years më parë

m2: 69

Banesë

777

9 months më parë

m2: 69

Banesë

777

9 months më parë

26,500€

Banesa ne shitje Fushe Kosove

Dardania, Fushë Kosovë

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

2 years më parë

26,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

2 years më parë

1,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 56.07

Banesë

777

3 years më parë

1,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 56.07

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »