KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në shitje lagjja Mat 1 te Cima construction,Prishtine

Lagjja e Spitalit, Prishtina
850€

Përshkrimi

Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në ndertim e siper
Prishtinë – mati-1
Ndertusi” CIMA”
• 52.7² kati-1 Me një dhomë gjumi
• 66,7 kati-2 Me një dhomë gjumi
• 85.7² kati-6 me dy dhoma gjumi
-90.8m2 kati -2 dhe 6 me dy dhoma gjumi
-100.9m2 kati- 3 me 3 dhoma gjumi
-114.4m2 kati-7 me 3 dhoma gjumi
Cmimi -850 1/m2
Cmim – me kesh diskutohet

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lagjja e Spitalit

Detajet

Përditësuar më February 26, 2019 at 9:44 pm

  • Çmimi: 850€
  • Sipërfaqja: 52.7 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

300€

m2: 60

Banesë

777

3 years më parë

300€

m2: 60

Banesë

777

3 years më parë

89,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 67

Banesë

777

4 years më parë

89,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 67

Banesë

777

4 years më parë

800€

Banesa ne shitje afer rruges B

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

4 years më parë

800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

4 years më parë

300€

Banes me qera ne Dardani te Santea

AM PM - Caffe "Santea", Bulevardi Bill Klinton, Pristina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

3 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »