KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në Fushë Kosovë, ndërtim i ri

Rruga Dardania Fushë Kosovë
470€

Përshkrimi

Metrobios shpallë në shitje banesat, ndërtim i ri në Fushë Kosovë, lokacion mjaft i mirë për banim.Projekt me srandarde te larta ndërtimi.

Banesa ka 61.8m2

Me qëndrim ditor,kuzhinë dhe tryezari,1 dhomë gjumi,korridor,banjo,wc,shpajz,1 ballkon.

Ne katin 2 ,3,dhe 4-520 eur /m2

Ne katin 5 dhe6-500 eur /m2

Ne katin 7 dhe 8-470 eur/m2

Objekti ka leje ndërtimi

Noterizohet.

Kontakt

045584613

045584719

Metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Rruga Dardania Fushë Kosovë
  • Komuna: Prishtine
  • Kodi Postar 12000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 26, 2018 at 7:40 pm

  • Çmimi: 470€
  • Sipërfaqja: 61.8 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

3 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

3 years më parë

400€

m2: 87

Banesë

777

2 months më parë

400€

m2: 87

Banesë

777

2 months më parë

980€

Banesë

777

5 years më parë

980€

Banesë

777

5 years më parë

800€

Lokal me qera në Emshir

Kalabria, Prishtinë

Banjo: 2m2: 116

Banesë

777

5 years më parë

800€

Banjo: 2m2: 116

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »