KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në shitje lagjja Mat,Prishtinë

Prishtina
96,000€

Përshkrimi

Shes banesën e cila ndodhet në Mati 1, Prishtine. Banesa të reja të ndërtuara nga kompania STANDARD.
Banesa ka 107m2
kati -1
1- dhome dite
2 dhoma gjumi,
1 kuzhine (te ndare nga dhoma e dites), 1 depo, 1 banjo, 1 WC dhe 1 ballkon prej 18m2

Cmimi-96000euro

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com 

  • Adresa: Prishtina
  • Shteti: XK

Detajet

Përditësuar më February 7, 2019 at 5:25 pm

  • Çmimi: 96,000€
  • Sipërfaqja: 107 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

260€

Banes me qera, Lagjja e Muhaxherve

Lagjja e Muhaxhirëve, Bushtran, Serbia

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

5 years më parë

260€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

5 years më parë

190€

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

777

5 years më parë

190€

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

777

5 years më parë

59,000€

Banesë

777

4 years më parë

59,000€

Banesë

777

4 years më parë

850€
850€

Dhoma: 2

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »