KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesë në shitje, Prishtinë, Scandinavia construction

Muharrem Fejza, Prishtinë
40,700€

Përshkrimi

Shitet banesë në lagjen e spitalit Prishtinë, ndërtim i ri dhe me kualitet të lartë.Ndërtuar nga ,,Scandinavian construction “,duke vendosur standarde evropiane ne ndërtim.

Sip. 59.85 m2,me një dhomë gjumi, sallon,kuzhinë, korridor, ballkon, kati4,hyrja me dy lifta,me ndriqim gjate tere dites,ne te dy anët e rrugës pamje.

Çmimi 690 eur /m2

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Muharrem Fejza, Prishtinë
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 1, 2018 at 9:52 pm

  • Çmimi: 40,700€
  • Sipërfaqja: 59.85 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

51,000€
51,000€

Banesë

777

4 years më parë

850€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 100.9

Banesë

777

5 years më parë

850€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 100.9

Banesë

777

5 years më parë

69€

Banes me qera – Lakrishte

Lakrishtë, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

6 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

6 years më parë

210,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

210,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »