KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

banesa ne shitje ne Fushe Kosove

Fushë Kosovë
59,000€

Përshkrimi

Banesa ne shitje e perfunduar,dhe komplet e mobiluar afer rruges Dardania ne Fushe Kosove.
Banesa ka 114 m2 ,me 3 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor kati 6,
Çmimi komplet me mobilje
59000 eur
045 584 613
045 584 719
Metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më May 30, 2020 at 1:33 pm

  • Çmimi: 59,000€
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105.57

Banesë

777

2 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105.57

Banesë

777

2 years më parë

80,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

4 years më parë

80,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

4 years më parë

110,000€

m2: 95

Banesë

777

3 years më parë

110,000€

m2: 95

Banesë

777

3 years më parë

62,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

2 years më parë

62,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »