KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese në Dardani, shitet

Dardani, Prishtinë
296,500€

Përshkrimi

Shitet banesë në stil shtëpie,në Dardani kati i parë me dy hymje nga të dy anët dhe oborr,ka gjithsejt 150 m2, dhe atë 105 m2 banim,45 m2 gjysmëpodrum I cili funsionon si lokal.

Me 3 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë, tryezari,korridor,1wc+1banjo,2 ballkona,shpajz.Ka mundesi te shendrrohet teresisht ne lokal.

Çmimi 296500 eur

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Dardani, Prishtinë
  • Qyteti: Prishtinë
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më May 5, 2018 at 4:54 pm

  • Çmimi: 296,500€
  • Sipërfaqja: 150 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,500€

m2: 300

Banesë

777

2 years më parë

1,500€

m2: 300

Banesë

777

2 years më parë

79,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 82

Banesë

777

2 months më parë

79,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 82

Banesë

777

2 months më parë

470€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

1 year më parë

470€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

1 year më parë

65,000€

shitet banesa , te xhamia e llapit Prishtine

Xhamia e Llapit, Lidhja e Lezhës, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 74.5

Banesë

777

2 years më parë

65,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 74.5

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )