KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne Fushë, rruga Dardania, 86.5 m2

Fushë Kosovë
550€

Përshkrimi

Banesa ne shitje ne Fushë, rruga Dardania, 88.5 m2 ,kati 5.
Salloni dhe kuzhina janë ndrasas 2 dhoma te fjetjes, banjo ,ballkon, koridor.
E gatshme per banim .
Çmimi 550 eur/m2
Kontakt
045 584 613 044 76 0020 045 584 719
044 888 522
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Dardani
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më November 1, 2020 at 4:32 pm

  • Çmimi: 550€
  • Sipërfaqja: 86.5 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

50,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 42

Banesë

777

3 years më parë

50,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 42

Banesë

777

3 years më parë

76,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87.8

Banesë

777

2 years më parë

76,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87.8

Banesë

777

2 years më parë

69,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 102

Banesë

777

1 month më parë

69,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 102

Banesë

777

1 month më parë

300€

Banes me qera ne Dardani te Santea

AM PM - Caffe "Santea", Bulevardi Bill Klinton, Pristina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

9 months më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

9 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »