KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne lagjen e spitalit afer shkolles,,Pavaresia ,

Lagjja e Spitalit, Pristina
43,000€

Përshkrimi

Banesa ne shitje ne lagjen e spitalit afer shkolles,,Pavaresia ,,dhe ambulantes.
Ka 55 m2 ne katin e tete ,me Ashensor funksional.
Rënditja;
Sallon,kuzhinë,ballkon,banjo,korridor ,1 dhome gjumi.
Çmimi promocional 43000 eur
045 584 613 044 888422 045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com
  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 27, 2020 at 10:17 pm

  • Çmimi: 43,000€
  • Sipërfaqja: 55 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

44,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 77

Banesë

777

3 years më parë

44,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 77

Banesë

777

3 years më parë

220€

Banese me qera ne breg të diellit

Bregu i Diellit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

3 years më parë

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

3 years më parë

48,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 97.4

Banesë

777

3 years më parë

48,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 97.4

Banesë

777

3 years më parë

62,305€

Shitet Banesa ne Fushe Kosove

Fushë Kosovë, Pristina District

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

4 years më parë

62,305€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »