KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shiten 2 banesa ne Dardani

Dardani, Prishtinë
129,000€

Përshkrimi

Shiten 2 Banesa në lgj, Dardania Prishtine , Bill Klinton, 60.5 m2 dhe 105m2

-Banesa kati -9 ,60,52 m2 me flet poseduse
-Banesa kati -10 ,105m2 mbindërtim në procedim të legalizimit,
Çmimi 129.000€ ( te dyjat )
Shiten të mobiliara të dyjat!
Kontakt

045584613

045584719

  • Adresa: Dardani, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Dardani Sante
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 23, 2018 at 5:55 pm

  • Çmimi: 129,000€
  • Sipërfaqja: 165.5 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Shiten banesa në Fushë Kosovë, ndërtim i ri

Rruga Dardania p.n, Fushe Kosove, Dardania, Fushë Kosovë 12000

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87

Banesë

777

3 years më parë

470€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87

Banesë

777

3 years më parë

36,000€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

1 year më parë

36,000€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

1 year më parë

460€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 98

Banesë

777

3 months më parë

460€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 98

Banesë

777

3 months më parë

950€

Banese ne shitje lagj e muhaxhereve, Kulla

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

2 years më parë

950€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »