KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne lagjen e spitalit afer Super viva

Muharrem Fejza, Prishtina
65,000€

Përshkrimi

Shitet banesa ne Lagje Spitalit afer Super Vives ndertues kompania “Euor Abi” ne katin e 2-te, banesa ka leje ndertimi e gatshme per banim dhe ka kete renditje: – Ne kete Çmim eshte e perfshire edhe Garazha. – Dhoma e dites, – Kuzhina ndaraz, – 2 Dhoma gjumi, – Banjo, – Teras dhe – Shpajz. Cmimi i fundit 65,000 EUR dhe i padiskutueshem. Ju lutem vetem kontaktoni per oferte te fundit. Banesa eshte e pabanuar me pare.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Muharrem Fejza, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Super viva

Detajet

Përditësuar më May 25, 2019 at 8:21 pm

  • Çmimi: 65,000€
  • Sipërfaqja: 85 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,200€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

3 years më parë

1,200€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

3 years më parë

400€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

400€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

485€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86.82

Banesë

777

5 years më parë

485€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86.82

Banesë

777

5 years më parë

62,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

5 years më parë

62,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »