KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesa – Modeli Slovenia

Fushë Kosovë
54,200€

Përshkrimi

Shitet Banesa me 81m2 “Model Slovenia”
1 Dhoma te gjumit per prinder
1 dhuma e gjumit per femije
1 sallon me kuzhine + tavolina per 6 persona
1 shpajz
1 ballkon
1 wc Roletat PVC Metalike.
Banesa ka edhe Oxhak.
Rruga “Dardania” Kati i 4 me Lift. Ujsjellesi Batllava 24ore Uje.
Banesa ka 50m Larg Shkollen “Mihajl Grameno” Albi Market, Viva Fresh Store, Aztech.
E Mobiluar.
Frigorifer
Enëlarse
Shporet Elektrik + Furr
Klim
TV SONY 42inch, dhe Rrobalarese ARISTON. Te gjitha jane me Energy A+. Banesa eshte e shtruar ne Laminat. Mobilet jane te blera ne LESNA dhe GORENJE dhe te gjitha jane Mediapan me gjith dhomen e gjumit.
Banesa ka drite te mjaftushme po ashtu edhe nga rrezet e diellit.
Me dokumentacioni te rregull, ka pranim teknik dhe flet poseduse te cilen mund ta perktheni menjhere.

kontakt ;

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më August 30, 2018 at 10:43 pm

  • Çmimi: 54,200€
  • Sipërfaqja: 81 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

5 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

5 years më parë

460€

m2: 90

Banesë

777

4 years më parë

460€

m2: 90

Banesë

777

4 years më parë

650€

Shitet banesë ne rrugen C,Prishtinë

Rruga Enver Maloku Prishtinë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 81

Banesë

777

6 years më parë

650€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 81

Banesë

777

6 years më parë

260,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 488

Banesë

777

5 years më parë

260,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 488

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »