KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne lagjen e spitalit, rr Muharrem Fejza

Muharrem Fejza, Prishtina
1€

Përshkrimi

Shiten banesat ne lagjen e spitalit, ne rrugen Muharrem Fejza .Objekti eshte ne ndertim e siper, punimet jane parapare te perfundojne vitin e ardhshme.Projektimi dhe punimet jane duke u kryer me kualitet të lartë.

Për ju ne oferte banesat;

105.6 m2,  kati I, II,

96.5   m2, katet e ndryshme.

55.4   m2,llam 1,njesia 3

95.2   m2,llam  1,njesia 4

87.06 m2,llam 1,njesia 5

67.5 m2,llama 2,njesia 1dhe 5

Dhe shume lloje tjera .

Çmimin me zyret tona..

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Muharrem Fejza, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lagjja e Spitalit

Detajet

Përditësuar më June 11, 2019 at 9:02 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 1 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

750€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

4 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

4 years më parë

850€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 88.6

Banesë

777

4 years më parë

850€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 88.6

Banesë

777

4 years më parë

820€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80.36

Banesë

777

4 years më parë

820€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80.36

Banesë

777

4 years më parë

47,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 42.5

Banesë

777

4 years më parë

47,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 42.5

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »