KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Dy banesa me qera ne Emshir, Prishtinë

Kalabria, Prishtinë
300€

Përshkrimi

Dy banesa në lagjen Emshir, Jane te njejta pothuajse identike me nga 1 dhome gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor, kati 1 dhe 2

Çmimi 300 eur/muaj  per banese

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com.

 • Adresa: Kalabria, Prishtinë
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Kalabria

Detajet

Përditësuar më April 11, 2019 at 5:28 pm

 • Çmimi: 300€
 • Sipërfaqja: 69 m2
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Me qera

Shikimet

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 113

Banesë

777

1 month më parë

250,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 113

Banesë

1 month më parë

43,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

6 months më parë

43,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

6 months më parë

550€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 135

Banesë

777

1 year më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 135

Banesë

1 year më parë

44,220€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 66

Banesë

777

3 years më parë

44,220€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 66

Banesë

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

  Translate »