KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne lagjen Kodrina, Prishtine

Enver Maloku, Pristina
120,000€

Përshkrimi

Banesa ne shitje ne lagjen Kodrina, Prishtine.
138 m2 netto
3 dhoma gjumi
2 banjo
2 shpajza,
Garderobe
Ballkon
Plus me garazhe dhe depo podrum.
Çmimi promocional
120.000 eur
Komplet

metrobios@hotmail.com

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Enver Maloku, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Kodrina

Detajet

Përditësuar më July 27, 2021 at 3:31 pm

  • Çmimi: 120,000€
  • Sipërfaqja: 138 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Garazha: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

950€

Banesa me 1 dhome gjumi, Prishtine

Mahalla e Muhaxherëve, Pristina

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

2 years më parë

950€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

2 years më parë

104,800€

Shitet banesa ne lagjen e spitalit afer eulex.

Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 131

Banesë

777

5 years më parë

104,800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 131

Banesë

777

5 years më parë

200€

m2: 6

Banesë

Labi

5 years më parë

200€

m2: 6

Banesë

5 years më parë

57,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

3 years më parë

57,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »