KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje afer rruges B

Lagjja e Spitalit, Prishtina
800€

Përshkrimi

Banesa ne shitje ne afersi te rruges B dhe afer restoran Loriano.

Ndertim I ri ,punimet pritet te perfundojne ne Maj .

Kati 5

-banesa 2 dhoma  gjumi, 86m2

-banesa 2 dhoma gjumi, 90 m2

Kati 7

114 m2 me 3 dhoma gjumi. Çmimi 800 eur/m2

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

Kati

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Rruga B

Detajet

Përditësuar më February 19, 2020 at 8:13 pm

  • Çmimi: 800€
  • Sipërfaqja: 86 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

147,000€

Dhoma: 2Banjo: 2

Banesë

777

4 years më parë

147,000€

Dhoma: 2Banjo: 2

Banesë

777

4 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

350€

Dhoma: 2m2: 85

Banesë

777

3 years më parë

350€

Dhoma: 2m2: 85

Banesë

777

3 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 114

Banesë

777

3 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 114

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »