KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

banesa ne shitje ne lagjen Mati 1

51,000€

Përshkrimi

Banesa në shitje lagjen Mati 1 ,afer rruges C,me 60 m2 ,plus garazha me depo,kati përdhes e mobiluar! Nërtesa është vetem 4/5 katshe dhe e veqantè shumë e qetë. Banesa është me fletë poseduse dhe bartja mund të bëhet menjehere. Çmimi 51000 eur
Ka 1 dhome gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor.
Për më shumë kontakto në
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

Adresa

  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më June 6, 2020 at 7:13 pm

  • Çmimi: 51,000€
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

140,300€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 122

Banesë

777

6 years më parë

140,300€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 122

Banesë

777

6 years më parë

1,250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 120

Banesë

777

5 years më parë

1,250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 120

Banesë

777

5 years më parë

200€

Banesa me qera ne Prishtine

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

4 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

4 years më parë

820€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80.36

Banesë

777

5 years më parë

820€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80.36

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »