KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesë me qera në Prishtinë, afër komunës.

Qendra, Pristina
350€

Përshkrimi

METROBIOS SHPK PRISHTINA shpall me qera banesë në Prishtinë, afër komunës.

🏠 Banesa ka 3 dhoma gjumi, sallon e kuzhin, 2 ballkona dhe 2 banjo.
👉Kati i nëntë me nxemje me rrymë.
Për familjarë.

💰📌Cmimi 350 €

✍️📞Për detaje kontaktoni në numrat

045 584 719
045 584 613

✉metrobios@hotmail.com

METROBIOS

  • Adresa: Qendra, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më January 10, 2021 at 2:28 pm

  • Çmimi: 350€
  • Sipërfaqja: 115 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

200€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

1 year më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

1 year më parë

88,500€

Shitet banese – Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtinë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

3 years më parë

88,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

3 years më parë

49,900€

Bed: 1Banjo: 1m2: 61

Banesë

777

4 years më parë

49,900€

Bed: 1Banjo: 1m2: 61

Banesë

777

4 years më parë

24,600€

Bed: 1Banjo: 1m2: 52.3

Banesë

Sab

4 years më parë

24,600€

Bed: 1Banjo: 1m2: 52.3

Banesë

Sab

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »