KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne lagjen Ulpiane , Prishtine

Ulpianë, Prishtina
147,000€

Përshkrimi

Banese ne shitje ne Ulpiane te oficerat,me 2 dhoma gjumi, 2banjo,sallon,kuzhinë, korridor, ballkon.
Me 67 m2 netto dhe rreth 85 bruto,
E renovuar
Çmimi 147.000 eur
Kontakt
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp

  • Adresa: Ulpianë, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Ulpianë, te oficerat

Detajet

Përditësuar më July 26, 2022 at 7:09 pm

  • Çmimi: 147,000€
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

2 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

2 years më parë

1,100€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

2 years më parë

1,100€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

2 years më parë

17,500€

Shitet Garsoniere,ne Fushë Kosovë

Rruga Dardania Fushë Kosovë

Bed: 1Banjo: 1m2: 33

Banesë

777

5 years më parë

17,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 33

Banesë

777

5 years më parë

110,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 66

Banesë

777

5 years më parë

110,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 66

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »