KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa shitje rruga C,Prishtinë

Enver Maloku, Prishtinë
800€

Përshkrimi

Shiten banesa ne rrugen C,ndërtim mjaft kualitativ dhe i deshmuar.Banesat jane ne ndertim e siper .Punimet perfundojne sipas afatit te parapare.

Çmimi per m2

800 me pamje nga rruga dhe

750 me pamje Mbrapa

Kati 1 me pamje nga rruga me siperfaqe 86.74 m2.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Enver Maloku, Prishtinë

Detajet

Përditësuar më January 11, 2019 at 2:14 pm

  • Çmimi: 800€
  • Sipërfaqja: 86.74 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

5 years më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

5 years më parë

850€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

850€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

999€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

1 year më parë

999€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

1 year më parë

56,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 135

Banesë

777

6 years më parë

56,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 135

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »