KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje Prishtine 90m2

Prishtina e re
960€

Përshkrimi

Super oferte banese ne shitje,Prishtina e re afer rr A dhe afer lagjes se spitalit,kati 2 ,kryhet para vitit te ri ,
90 m2,dy dhoma gjumi
Çmimi me marreveshje
Kontaktoni
043860002
045584613
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtina e re
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Me Berisha group

Detajet

Përditësuar më August 18, 2023 at 6:26 pm

  • Çmimi: 960€
  • Sipërfaqja: 90 m2
  • Dhoma: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

470€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

470€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

62,305€

Shiten dy Banesa ne Fushe Kosove nr2

Fushë Kosovë, Pristina District

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

6 years më parë

62,305€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

6 years më parë

650€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

650€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

230€

Bed: 1

Banesë

777

5 years më parë

230€

Bed: 1

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »