KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje, rruga B,Prishtinë

Rruga B, Pristina
151,000€

Përshkrimi

Banesa ne shitje prane rruges B,Prishtine ka 116.5 m2 eshte ne katin 6 eshte me 3 dhoma te gjumit sallon me kuzhine, 2 banjo 2 ballkona,komplet e mobiluar ne menyre moderne dhe me kualitet të lartë.
Çmimi komplet
151000 eur
Kontakt
045 584 613
045 584 719
044 760 020
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Rruga B, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Bregu i Diellit
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më January 29, 2021 at 6:35 pm

  • Çmimi: 151,000€
  • Sipërfaqja: 117 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 3
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

220€

Banesë me qera në lagj e spitalit

Muharrem Fejza, Prishtinë

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

1,550€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

5 years më parë

1,550€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

5 years më parë

1,200€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

2 years më parë

1,200€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

2 years më parë

650€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

5 years më parë

650€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »