KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje te kompleksi Eliza ,Fushe Kosove

Fushë Kosovë
450€

Përshkrimi

Shiten Banesa te ndryshme ne kompleksin Eliza ,Fushe Kosove.

Ne Eliza A dhe B ,prej atyre qe kryhen me shpejt dhe Vitin e ardhshem.

Po ua propozojme 2 banesa ne Eliza A te cilat perfundojne vitin e ardhshem 2021.Me qmim promocional 450 eur /M2

Banesa ne katin 2 me pamje nga parku 65,74 m2

Banesa ne katin 4 me pamje nga parku 90.26 m2

045 584 613   045 584719      0037744760020 viber ,whatsap

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Eliza
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 1, 2020 at 7:43 pm

  • Çmimi: 450€
  • Sipërfaqja: 65.74 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Ndërtim i ri

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

320€

Banesë

777

2 years më parë

320€

Banesë

777

2 years më parë

350€

Banese per zyre me qera

Qendra, Prishtinë

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

4 years më parë

350€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

4 years më parë

62,305€

Shitet Banesa ne Fushe Kosove

Fushë Kosovë, Pristina District

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

5 years më parë

62,305€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

5 years më parë

59,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

2 years më parë

59,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »