KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ,Velania ,Prishtinë

Velania, Prishtina
750€

Përshkrimi

Ofertë për fundvit ,banesat ne lagjen Velania,Ndërtim i  ri  dhe me standard të lartë.Punimet jane ne faza të parapara të ndertimit sipas projektit dhe lejes së ndertimit,që do të perfundojnë brenda vitit 2020.

BANESAT:

-Kati 8 banesa 3 dhoma gjumi, 116 m2

-Kati 11 Penthouse  134 m2

-Kati 11 ngjitur me Penthouse 67 m2

-Kati 3 Banesa me dy dhoma gjumi 83 m2

-Kati 8 Bannesa me dy dhoma gjumi  83 m2

Çmimi 750 eur /m2 i Negociushem para festës së vitit te ri.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Velania, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Velania

Detajet

Përditësuar më December 26, 2019 at 10:26 pm

  • Çmimi: 750€
  • Sipërfaqja: 83 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

170€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

3 years më parë

170€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

3 years më parë

450€

DE RADA

Kompleksi Qafa, Rruga UÇK,48/9 Kati 3 nr 9, Prishtinë

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 75

Banesë

ajshehadri

3 years më parë

450€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 75

Banesë

3 years më parë

220€

banesa me qera , ne lagjen e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Banesë

777

1 year më parë

220€

Banesë

777

1 year më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

2 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »