KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Oferte e mire..,Banese ne Fushë Kosovë shitet

Fushë Kosovë
28,500€

Përshkrimi

Shitet banesa 75m2 ne Fushe Kosove, kati 8 banesa posedon te gjitha kushtet e nevojshme. Banesa ka kete renditje:

Salloni i ndejes me kuzhine dhe ballkoni, koridor, 2dhoma gjumi, banjo e pajisur me te gjitha elementet dhe nje (shpajz) gjithashtu ne pronesi te baneses eshte edhe garazha private ne podrumin e objektit 12m2. Cmimi i baneses eshte shume i volitshem 380euro per m2

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Perballe Kosvegas

Detajet

Përditësuar më May 27, 2019 at 1:05 pm

  • Çmimi: 28,500€
  • Sipërfaqja: 75 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

760€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

6 years më parë

760€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

6 years më parë

500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 125

Banesë

777

5 years më parë

500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 125

Banesë

777

5 years më parë

500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

3 years më parë

500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

3 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

4 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »