KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje,lagja Kodrina,Prishtinë

Enver Maloku, Pristina
73,500€

Përshkrimi

Banesa ne shitje,lagja Kodrina,Prishtinë
94 m2 Bruto
2 dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,ballkon,2 banjo,korridor.
Komplet me garazhe dhe depo
Çmimi 73500 eur
Kryhet shpejt objekti,punimet jane gati ne perfundim.
Kontakt
045 584 613 ; 045 584 719
0038344760020
metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Enver Maloku, Pristina
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: ,,KOdrina"' Daniel Liebeskind
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më May 27, 2021 at 5:33 pm

 • Çmimi: 73,500€
 • Sipërfaqja: 94 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

5 years më parë

1,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

5 years më parë

m2: 1

Banesë

777

5 years më parë

m2: 1

Banesë

777

5 years më parë

700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

6 years më parë

700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

6 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

4 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »