KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ,Penthouse ne shitje rruga C,Prishtinë

Enver Maloku, Pristina
77,900€

Përshkrimi

Shitet banesa(Penthouse) rruga C ne Prishtine. BANESA ESHTE NDERTIM I KOMPANISE TREGTIA. KA SALLON ME KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, BANJO, DEPO, NJE BALLKON DHE NJE TERAS TE HAPUR NGA DHOMA FJETJES. BANESA ESHTE ME PAMJE KAH RRUGA KRYESORE TE RRUGES C.ESHTE E RREGULLUAR MJAFT MIRE.
Shitet edhe me mobilje sipas marreveshjes.

Çmimi 77900 eur pa mobilje

O45 584 613  , 044 888 422 , 045 584 719

0037744760020..viber,WhatsApp

metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Enver Maloku, Pristina
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Rruga C
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 7, 2020 at 8:32 am

 • Çmimi: 77,900€
 • Sipërfaqja: 79 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Tè dhëna të tjera

 • Ballkon plus terrca:

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80.5

Banesë

777

5 years më parë

700€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80.5

Banesë

777

5 years më parë

470€

m2: 88.45

Banesë

777

5 years më parë

470€

m2: 88.45

Banesë

777

5 years më parë

320€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 125

Banesë

Labi

6 years më parë

320€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 125

Banesë

6 years më parë

63,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

5 years më parë

63,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »