KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese komode ne shitje ne lagjen Kalabria, Prishtinë

Emshir, Prishtina
62,500€

Përshkrimi

Banese e  mobiluar bukur ne lagjen Emshir (Kalabria),ne shitje.

Banesa ka 75 m2,me dy dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor kati 5.Poashtu posedon Garazhe dhe depo.

Çmimin komplet me mobilje dhe garazhe e depo 62500 eur.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Emshir, Prishtina
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Kalabria

Detajet

Përditësuar më November 23, 2019 at 11:15 pm

 • Çmimi: 62,500€
 • Sipërfaqja: 75 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garazha: 1
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Tè dhëna të tjera

 • Depo:
 • Depo:

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

530€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57.52

Banesë

777

3 years më parë

530€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57.52

Banesë

777

3 years më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

4 years më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

4 years më parë

800€

Banesa ne shitje afer rruges B

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

3 years më parë

800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

3 years më parë

1,250€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 136.5

Banesë

777

4 years më parë

1,250€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 136.5

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »